שירות נוסף מבית גרפצ'יק – למוסדות החינוך, תלמודי תורה ובתי ספר לבנות – כל שילוטי הקורונה, הנחיות לתלמידים ועוד, בעיצוב מושך עין וכיתובים ברורים ומאירים! שמרו על בריאות תלמידיכם, הקניית הרגלי מסכה והרחקה חברתית, ושמירה על ההגיינה האישית על ידי איורים מרהיבים וכיתובים נוחים לקריאה. מבחר גדול של שלטים על פי הוראות משרד הבריאות. הורידו לעיונכם

שירות נוסף מבית גרפצ'יק – למוסדות החינוך, תלמודי תורה ובתי ספר לבנות – כל שילוטי הקורונה, הנחיות לתלמידים ועוד, בעיצוב מושך עין וכיתובים ברורים ומאירים! שמרו על בריאות תלמידיכם, הקניית הרגלי מסכה והרחקה חברתית, ושמירה על ההגיינה האישית על ידי איורים מרהיבים וכיתובים נוחים לקריאה. מבחר גדול של שלטים על פי הוראות משרד הבריאות. הורידו לעיונכם את הקטלוג (יש קטלוג שילוט למוסדות בנים וגם קטלוג למוסדות בנות!) והזמינו עוד היום! ניתן להזמין בכל כמות, בכל גודל ועל מגוון חומרים (נייר, קאפה, PVC בריסטול, מדבקה, עם/בלי למינציה ועוד)

• להורדה קטלוג שילוט קורונה בנים: קטלוג שילוט בנים

• להורדה קטלוג שילוט קורונה בנות: קטלוג שילוט בנות

כמה מילים
• שלטים המלווים באיורים ברורים ובכיתוב גדול וקריא - כל מה שצריך לבית הספר ולתלמוד תורה על פי הנחיות משרד הבריאות!
החומרים שהשתמשנו
• מבחר גדול של שילוטים מאירי עיניים עם איורים נעימים וכיתוב ברור ופשוט, לעידוד שמירת ההנחיות וההגיינה האישית והתנהגות התלמידים ולשמירה על בריאותם.
המורכבות
• מגוון של שלטים בנושאים שונים - כל מוסד ימצא בקטלוג את השלטים הנחוצים לו - וההזמנה - בקלות רבה!
למעלה