מידע על חומרי ההדפסה

הדפסה על נייר

הדפסה באיכות גבוהה מאוד, עד רוחב 1.6, הדפסה מט/מבריק לפי דרישה, ניתן לשדרג את ההדפסה בלמינציה מט/מבריק (מוגבל לרוחב 1 מ'). החומר ניתן לחיתוך צורני לפי דרישה.

שמשונית

הדפסה עד רוחב 3.2 מ' ביחידה אחת, מעבר לכך ב'הלחמה' [סוד מקצועי שלנו :)] ובאורך לא מוגבל, על שמשונית 400 גר', את השמשונית ניתן לתלות ע"י טבעות שמוצמדות בקצוות. החומר ניתן לחיתוך צורני לפי דרישה.

קאפה

הדפסה ישירה על קאפה בעובי 5 מ"מ או 10 מ"מ לפי הצורך, עד גודל 150/290 בחלק אחד, ובכל גודל בהרכבה, ההדפסה היא ישירה על החומר, באיכות גבוהה מאוד, המוצר ניתן לתלייה ע"י מדבקת תלייה שמוצמדת לקאפה מהצד האחורי (ללא תשלום. לציין בהזמנה להוסיף תליין) החומר ניתן לחיתוך צורני לפי דרישה.

מסגרת אלומיניום לקאפה

ניתן לשדרג את הקאפה עם מסגרת אלומיניום בצבעים שחור/לבן/כסף/זהב, מידות סטנדרטיות קיימות במלאי, מידות מיוחדות בהזמנה מיוחדת.

ויניל

הדפסה על מדבקת ויניל עד רוחב 1.6, הדפסה באיכות גבוהה ומותאמת אף להדפסות חוץ, כמו"כ ניתן להדפיס על ויניל מהסוגים הבאים, ויניל רשת, מתאים לכיסוי חלונות רכב. ויניל מחזיר אור, מתאים להדפסות חוץ שלטי אזהרה והכוונה, ויניל בטחון, מדבקה מתפוררת שאינה ניתנת לקילוף ביחידה אחת, ויניל שקוף, כמו כן ניתן להדפיס ויניל שמודבק מהצד הפנימי של זכוכית, את המדבקה ניתן לחתוך בחיתוך צורני

פי וי סי מוקצף

הדפסה ישירה על PVC מוקצף, עד גודל 120/240 בחלק אחד, בעובי 3 מ"מ, מתאים לשילוט חיפוי קירות, שילוט פנים וחוץ, החומר קיים גם בעוביים 1 מ"מ ו 5 מ"מ, החומר ניתן לחיתוך צורני לפי דרישה.

שקף

הדפסה על שקף עד רוחב 1.5 ובאורך לא מוגבל, ניתן לשלב הדפסה לבנה לכיסוי מלא ו/או כיסוי חלקי לפי צורך.

אלוקובונד

לוח אלומיניום מרובד אשר מיוצר באמצעות טכנולוגיה מתקדמת עבור חיפוי מבנים, שילוט ואביזרי פרסום. מדובר בחומר חזק במיוחד, ומתאים במיוחד לשילוט חוץ.

קנווס

הדפסה על קנווס איכותי באיכות מקסימלית עד רוחב 1.4 ואורך לא מוגבל, ההדפסה בגרפצ'יק אינה כוללת מתיחה.

למעלה